Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nowy księgozbiór już w rękach czytelników

Opublikowano: czwartek, 24, listopad 2016

W dniu23 listopada 2016 r. biblioteka szkolna przeżywała prawdziwe święto – w ręce czytelników oddane zostały długo oczekiwane i nowo zakupione nowości wydawnicze.

Wśród nich są przede wszystkim książki fantasy, przygodowe, sensacyjne, obyczajowe, a także bogaty zbiór książek podróżniczych i przewodników turystycznych oraz lektury  w wersji  tradycyjnej i audiobooki. Wszystkie one zakupione zostały dzięki funduszom pochodzącym z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wg zamówień składanych w ankietach przez uczniów ZS nr 1 w ubiegłym roku szkolnym. 

Uroczystego otwarcia nowego księgozbioru dokonał, w obecności zgromadzonych w bibliotece uczniów i nauczycieli, wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty, pan Krzysztof Szpara, który w tym dniu gościł w naszej szkole oraz  pan dyrektor - Tomasz Bizoń. 

Zaraz po radosnej uroczystości ustawiła się długa kolejka chętnych, by wypożyczyć „upatrzone” książki.

Z satysfakcją i radością przyznaję, że owoc projektu - zadowolenie czytelników ze wzbogacenia księgozbioru biblioteki szkolnej, wart jest wysiłku i zaangażowania, który trzeba było podjąć, by sprostać wymaganiom PNPRCz.  Serdecznie dziękuję pani Edycie Zwieńczak i Małgosi Gawędzie z kl. 2s za pomoc w jego realizacji.

Bibliotekarka - Krystyna Pyzio

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie