Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Relacja ze szkolnego turnieju ChSB

Opublikowano: czwartek, 24, listopad 2016

W miniony wtorek (22.11) w naszej szkole odbyły się rozgrywki szkolnej gry ekonomicznej, której korzenie sięgają początków biznesu w naszym mieście.

Do Turnieju przystąpiło 14 dwuosobowych drużyn z klas 2e, 2t, 1w, 3e, 2s, 1f, 2bf, 3a, 1d, 1s. Przebieg gry jak zwykle budził wiele emocji, szczególnie przy kupnie i sprzedaży towarów na rynku wtórnym. Gracze wcielali się w role piekarzy, tkaczy i kowali. Gromadzili majątek handlując towarami i organizując wyprawy handlowe. Najwięcej złotych górskich udało się zdobyć drużynie z klasy 3e
w składzie Paulina Zmiertka i Sajmon Młyński, drugie miejsce dla klasy 2t – Dorian Dudek i Maciej Jamróz, trzecia lokata przypadła klasie 2e – Anita Mieszczak i Justyna Karcz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim drużynom za świetną lekcje przedsiębiorczości.

Edyta Zwieńczak i Małgorzata Majdak