Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

Opublikowano: wtorek, 22, listopad 2016

W dniu 22.11.2016 r. w naszej szkole odbył się coroczny Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej „3” chłopców pod honorowym patronatem Zarządu Powiatu Wadowickiego.

 

W zawodach wzięło udział 7 szkół, które po wylosowaniu  grup rozegrały pomiędzy sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Z tych grup wyłonione zostały cztery najlepsze zespoły, które ostatecznie zajęły następujące pozycje:  I miejsce  LO Andrychów, II miejsce  ZS Nr1 Andrychów, III miejsce ZS Nr 2 Andrychów, IV miejsce  ZS Nr 3 Wadowice.

W barwach  naszej szkoły  wystąpili Sebastian Świder  4s /kap./, Radosław Cinal 4a, Jarosław Ranosz 4d,  Mateusz Badan 3b,  Szymon Pomietło 1ab- któremu  należą się szczególne podziękowania ponieważ pomimo kontuzji dograł mecz do końca.

Całej drużynie serdeczne gratulacje  za walkę  i  uzyskany wynik.

Barbara Talar

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie