Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Opublikowano: niedziela, 20, listopad 2016

W dniach 14 - 20 listopada br. odbyła się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości czyli największego na świecie „święta przedsiębiorczości".

Celem tej ogólnoświatowej inicjatywy jest promowanie idei „bycia przedsiębiorczym" wśród młodych ludzi. Historia organizacji wydarzenia sięga 2008 roku. Jego pomysłodawcami byli premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown i brytyjska rządowo – biznesowa organizacja Make Your Mark oraz prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm. Co roku, przez jeden tydzień listopada – rzesze uczestników przedsięwzięcia na całym świecie uczestniczą w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes, gotowych do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Koordynację wydarzenia w Polsce podjęła Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W ramach ŚTP przedstawiciele Urzędu Pracy w Andrychowie oraz OHP przeprowadzili w tym czasie warsztaty dla uczniów klas czwartych naszej szkoły ,,Bądź jak Zuckerberg ’’, które pokazały, jak stojąc przed wyborem ścieżki kariery zawodowej i posiadając  potencjał, nietuzinkowe pomysły i marzenia można osiągnąć  to co twórca facebooka.                                                                                                                                                                                            Doradca zawodowy B.Kowalczyk

 

                             

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie