Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

I miejsce w województwie

Opublikowano: niedziela, 20, listopad 2016

Rozstrzygnięcie drugiego etapu konkursu plastycznego: I miejsce dla ucznia Kotarbina!

W dniu 17.11.2016 (czwartek) w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego Moja Ojczyzna Polska. Mój Patriotyzm.  Do konkursu zgłoszono blisko 400 prac. Nagrody przyznawane były w trzech grupach wiekowych:  dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Pierwsze miejsce w kategorii  szkół ponadgimnazjalnych zdobył Mateusz Miśków z klasy IVf (wychowawca p. Robert Tracz). Wojewoda Józef Pilch pogratulował wszystkim laureatom i życzył im konsekwentnego rozwijania talentów plastycznych. Podkreślił, że chciałby, aby młodzi ludzie wynieśli z tego konkursu przekonanie, jak ważna jest duma z naszej Ojczyzny. Prace laureatów zostały pokazane w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim podczas Dnia Otwartego, który odbył się w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Serdeczne gratulacje dla Mateusza! A. Mazgaj

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie