Zaproszenie dla rodziców maturzystów

I miejsce w województwie

Opublikowano: niedziela, 20, listopad 2016

Rozstrzygnięcie drugiego etapu konkursu plastycznego: I miejsce dla ucznia Kotarbina!

W dniu 17.11.2016 (czwartek) w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego Moja Ojczyzna Polska. Mój Patriotyzm.  Do konkursu zgłoszono blisko 400 prac. Nagrody przyznawane były w trzech grupach wiekowych:  dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Pierwsze miejsce w kategorii  szkół ponadgimnazjalnych zdobył Mateusz Miśków z klasy IVf (wychowawca p. Robert Tracz). Wojewoda Józef Pilch pogratulował wszystkim laureatom i życzył im konsekwentnego rozwijania talentów plastycznych. Podkreślił, że chciałby, aby młodzi ludzie wynieśli z tego konkursu przekonanie, jak ważna jest duma z naszej Ojczyzny. Prace laureatów zostały pokazane w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim podczas Dnia Otwartego, który odbył się w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Serdeczne gratulacje dla Mateusza! A. Mazgaj