Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wizytą na Olimpie

Opublikowano: wtorek, 08, listopad 2016

W piątek, 4 listopada, nasza sala gimnastyczna stała się areną Turnieju Mitologicznego, w którym udział wzięli reprezentanci wszystkich klas pierwszych, dopingowani przez swoich kolegów i koleżanki.

 

W trakcie rywalizacji, składającej się z 7 konkurencji, musieli oni wykazać się znajomością mitologii greckiej i rzymskiej, umiejętnościami aktorskimi (kalambury), a nawet sprawnością fizyczną (toczenie „głazu Syzyfa” na czas). Prawie wszystkie klasy skorzystały też z możliwości zdobycia dodatkowych punktów i przybyły na Turniej w strojach antycznych, a 1f wykonała nawet transparent zagrzewający ich drużynę do walki. Zaangażowanie klas było tak duże, ponieważ gra toczyła się o wysoką stawkę – jeden cały dzień bez pytania. Zmagania konkursowe oceniało jury tworzone przez panią wicedyrektor,  Ewę Flak oraz panie polonistki - Bożenę Polak i Małgorzatę Płonkę.

Najlepszą w Turnieju klasą okazała się być klasa 1f, drugie miejsce i 4 godziny bez pytania zdobyła klasa 1s,  a trzecie miejsce i 3 godziny wolne od  przepytywania - klasa 1et.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy ich dużej wiedzy na temat mitologii i umiejętności dobrej zabawy.

Turniej Mitologiczny przygotowały i poprowadziły panie Krystyna Pyzio i Edyta Zwieńczak.

 

fot. J. Stanek 2f

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie