Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Opublikowano: niedziela, 30, październik 2016

W piątek 28 października rozstrzygnięty został konkurs „Literackie inspiracje”, który polegał na przedstawieniu za pomocą fotografii swoich wrażeń z lektury dowolnej książki.
Na konkurs zgłoszonych zostało 9 prac.

 

Poniżej podajemy autorki fotografii i utwory literackie, które były ich inspiracją. Justyna Such – A.de Saint Exupery „Mały książę”, Daria Jakima- L. Staff „Most”,Wiktoria Wiktor – L. Staff „Pierwsza przechadzka”, Martyna Dyląg – K. Wierzyński „Lewa kieszeń”,  Karolina Karpińska –  J. Kochanowski „Treny”, Dominika Jopek – J.Ch. Grange „Pasażer”, Julia Stanek – A. Kamiński „Kamienie na szaniec”, Alicja Sumper-  D. O’Neil „Mroczny rycerz”, W.eronika Adamczyk – D. O’Neil „Mroczny rycerz”

Najwyżej oceniona przez jury, w skład którego wchodziła pani Aneta Skowron, pan Wojciech Stanek i pani Krystyna Pyzio została praca Dominiki Jopek, drugie miejsce zajęła praca Julki Stanek, a trzecie – ex aequo zdjęcia Alicji Sumper  i Weroniki Adamczyk.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie