Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Mamy Mistrza Pięknego Czytania!

W dniu 26 października odbyła się w naszej szkole kolejna impreza czytelnicza, zorganizowana z okazji  trwającego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Tym razem był to konkurs pięknego czytania, w którym udział wzięli reprezentanci klas drugich, wyłonieni  we wcześniejszych eliminacjach. Do  rywalizacji przystąpili: Sandra Sośniak z 2bf, Michał Motowidło z 2d, Marta Brzazgacz z 2e, Małgorzata Gawęda z 2s i Katarzyna Tokarz z 2t, którzy zaprezentowali zebranej publiczności przygotowane przez siebie fragmenty prozy.  Ich występy oceniało jury tworzone przez panie polonistki - Bożenę Polak i Jolantę Nowak oraz bibliotekarkę- p.Krystynę Pyzio.

Zgodnie z ich werdyktem III miejsce zajęła Sandra Sośniak, II miejsce- Marta Brzazgacz, a tytuł  Mistrza Pięknego Czytania zdobyła Małgosia Gawęda z kl.2s. Serdecznie gratulujemy! Wszyscy uczestnicy otrzymali bardzo dobre oceny z j. polskiego, a najlepsi - fundusze na rozwijanie pasji czytelniczej, ufundowane przez Radę Rodziców.

 

 

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie