Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Maraton czytelniczy - relacja

Opublikowano: wtorek, 25, październik 2016

W dniu 24 października br. odbył się w naszej szkole Maraton czytania.

Do udziału w nim zgłosiło się 11 klas, które w ciągu całego dnia, na każdej lekcji  przez 10 minut czytały na głos wybraną przez siebie książkę. Niektórzy skorzystali również z szansy uniknięcia odpytywania i przebrali się za postaci książkowe. Dlatego na  korytarzu naszej szkoły można było dziś spotkać postaci z „Harrego Pottera”, Pocahontas i aż dwóch Wiedźminów. Na szczególne uznanie zasługuje klasa 1f, która w całości przebrała się za uczniów Hogwartu. Szkoda, że niewielu osobom wystarczyło wyobraźni i chęci, by wziąć udział w zaproponowanej zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tej czytelniczej akcji.