Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Maraton czytelniczy - relacja

W dniu 24 października br. odbył się w naszej szkole Maraton czytania.

Do udziału w nim zgłosiło się 11 klas, które w ciągu całego dnia, na każdej lekcji  przez 10 minut czytały na głos wybraną przez siebie książkę. Niektórzy skorzystali również z szansy uniknięcia odpytywania i przebrali się za postaci książkowe. Dlatego na  korytarzu naszej szkoły można było dziś spotkać postaci z „Harrego Pottera”, Pocahontas i aż dwóch Wiedźminów. Na szczególne uznanie zasługuje klasa 1f, która w całości przebrała się za uczniów Hogwartu. Szkoda, że niewielu osobom wystarczyło wyobraźni i chęci, by wziąć udział w zaproponowanej zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tej czytelniczej akcji.

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie