Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

We wtorek 18.10.2016 r. w Zespole Szkół nr1 w Andrychowie odbyły się  mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym.

Do zawodów zgłosiło się 9 uczestników (7 chłopców, 2 dziewczyny). Mecze wśród panów rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. O kolejności decydowała ilość zdobytych punktów,  a także różnica setów.  Panie rozgrywały mecze do dwóch zwycięstw. Zawody miały bardzo emocjonujący przebieg,  praktycznie do samego końca toczyła się zacięta walka o czołowe lokaty. Po dwóch godzinach rywalizacji udało wyłonić się medalistów.

Na uwagę zasługuje Dominik Mikołajek, który obronił tytuł sprzed roku.   Bardzo cieszymy się z uczestnictwa dziewcząt w zawodach. Serdecznie wszystkim gratulujemy. Najlepsi zawodnicy będą  reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych, które odbędą się w listopadzie w Radoczy.

Końcowa klasyfikacja chłopców:

Dominik Mikołajek 2d