Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Świętujemy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Opublikowano: piątek, 07, październik 2016

Rozpoczął się październik, a od 17 lat świętowany on jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

W naszej szkole planujemy zorganizować w tym miesiącu szereg akcji czytelniczych i konkursów, do udziału w których gorąco wszystkich zachęcamy.

  • Ogłaszamy Konkurs fotograficzny na zdjęcie zainspirowane książką. Na samodzielnie wykonane fotografie i opis, zawierający tytuł książkowej inspiracji, czekamy  w bibliotece do 21 października. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród - 28 października. 
  • W dniu 24 października planujemy przeprowadzenie Maratonu czytania. W ciągu całego dnia na każdej lekcji będziemy czytać głośno przez 10 minut książkę, wybraną wcześniej przez klasę. Prosimy klasy chętne do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu o wybór książki oraz osoby, która będzie ją czytać i o zgłoszenie tych informacji do biblioteki do dnia 20 października. W maratonie będą mogły wziąć udział tylko te klasy, które same zgłoszą swój akces. Osoby, które w tym dniu przebiorą się za jakąś postać książkową nie będą odpytywane. 
  • Przez cały miesiąc prosimy o przynoszenie do biblioteki książek przeczytanych, które chcielibyście „uwolnić”, po to, by ktoś inny mógł je przeczytać i przekazać dalej. 
  • 26 października odbędzie się finał szkolny Konkursu „Mistrz pięknego czytania”, przeznaczonego dla klas drugich.
  • Wd niu 4 listopada na l. 6 i 7 odbędzie się Turniej Mitologiczny dla klas pierwszych.

K. Pyzio

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie