Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Jesienny wypad spedytorów

W piątek 30 września, korzystając ze słonecznego i bardzo ciepłego dnia klasa 1s wraz wychowawczynią p. Dagmarą Kwiecińską uczestniczyła w górskiej wycieczce.

Po szlakach Beskidu Małego poprowadził nas p. Przemysław Gajczak. Podziwialiśmy i fotografowaliśmy krajobrazy i przyrodę. Przez chwilę zatrzymaliśmy się przy sanktuarium p.w. Matki Bożej Królowej Gór na Groniu Jana Pawła II i przy pobliskim schronisku. Z Leskowca wypatrywaliśmy delikatnie zarysowanych, skąpanych we mgle szczytów tatrzańskich.  Wesoło spędziliśmy czas przy ognisku, smażąc kiełbaski i chleb. Dziewczęta wręczyły zaskoczonym kolegom prezenty z okazji Dnia Chłopaka. Poczęstowały również samodzielnie upieczonymi babeczkami. W drodze powrotnej pełni pozytywnej energii i w dobrych humorach planowaliśmy już następny wypad.

 

 

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie