Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Salon maturzystów 2016

Dnia 27.09.2016r. wszystkie klasy maturalne pełne zapału i optymizmu udały się do Krakowa, gdzie rozpoczął się Salon Maturzystów Perspektywy 2016.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie przygotowała szereg prezentacji na temat egzaminu maturalnego w roku 2017 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych.  Swoją ofertę  studiów przedstawiły małopolskim maturzystom uczelnie wyższe. Młodzież zapoznała się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. W trakcie spotkań uczniowie mogli również uzyskać porady, w jaki sposób osiągnąć najlepsze wyniki z matury, jak się do niej z sukcesem przygotować.

Nasza grupa wysłuchała wykładu prowadzonego przez egzaminatora OKE Z matematyki pana Piotra Ludwikowskiego pt.: ,, Przede wszystkim myśl –jak zdać dobrze egzamin maturalny z matematyki”.  Po spotkaniu na ,, Jagiellonce” klasy 4s i 4a odwiedziły Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Szczególnie ciekawa była ekspozycja ,,Wokół koła”, gdzie 27 stanowisk obsługiwali bezpośrednio sami zwiedzający, natomiast wystawa: ,,Motokultura ‘’ to temat, który zainteresował szczególnie naszych mechaników.   Po spacerze i smacznym posiłku zadowoleni wróciliśmy do Andrychowa.:) Opiekunami wycieczki były:B. Kowalczyk, E. Wykręt , E. Zwieńczak

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie