Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wycieczka maturzystów do Krakowa

Opublikowano: czwartek, 29, wrzesień 2016

4d i 4f w Krakowie przyjemnie i pożytecznie (27.09.2016)
Początek pobytu w Krakowie miał miejsce w Auditorium Maximum UJ,gdzie odbył się wykład przedstawiciela OKE na temat egzaminu maturalnego z matematyki oraz sposobów rozwiązywania zadań.

Prezentacja była częścią 10. Salonu Maturzystów Perspektywy 2016.Następnie młodzież udała się do Cricoteki-Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora. Zwiedziła trzecią odsłonę wystawy artysty pt. "Marioneta". Poruszające,bulwersujące i przerażające obiekty czy rekwizyty ze spektakli Teatru Cricot 2 zrobiły ogromne wrażenie i zapadły w pamięć. Natomiast warsztaty teatralne "Twórcza moc opowieści-rozgrzewka" przyniosły wiele radości i dały pole do zaprezentowania aktorskich umiejętności uczestników oraz ich kreatywnych możliwości. Ostatnim punktem wizyty w Krakowie był seans filmowy w Cinema City. "Nerve" stawia pytanie czy w życiu jesteś graczem, czy tylko widzem. Jednocześnie zmusza do refleksji nad współczesnym społeczeństwem i mediami internetowymi. Kierownikiem wycieczki był R.Tracz a opiekę nad młodzieżą sprawowali J.Nowak i P.Stach.
 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie