Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Wycieczka klasy 2b/f

Z okazji światowego dnia turystyki 26 września br. uczniowie klasy IIbf wspólnie z panią Katarzyną Grobelny, panem Piotrem Stachem i wychowawcą Krzysztofem Szczygłem uczestniczyli w pieszej wyprawie na Leskowiec.

Przy wspaniałej słonecznej pogodzie na wysokości 919 m rozpalili ognisko i podziwiając zachwycające widoki posilili się pieczonymi kiełbaskami. Następnie nieco wydłużoną trasą, zmęczeni chodzeniem ze śpiewem na ustach wrócili do Andrychowa.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie