Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Finał Licealiady w kolarstwie górskim

W dniu 26 września 2016 r. w Myślenicach odbył się finał wojewódzki Małopolskiej Licealiady w kolarstwie górskim.  Nasza szkoła reprezentowana była przez Klaudię Powroźnik z klasy 1et, która zajęła wysokie 7 miejsce.

Jazda odbyła się na odcinku 2 x 2km, gdzie rewelacyjnie pojechały tegoroczne i zeszłoroczne mistrzynie Polski, a w przypadku Magdaleny Zielińskiej /I miejsce/ dodatkowo reprezentantki Polski, która w tym roku zajęła 15 miejsce na mistrzostwach świata. Gratulacje dla Klaudii, której do 6 miejsca zabrakło 12 setnych sekundy. Na zdjęciach Klaudia z nr 48. B.Talar

 

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie