Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Finał Licealiady w kolarstwie górskim

Opublikowano: środa, 28, wrzesień 2016

W dniu 26 września 2016 r. w Myślenicach odbył się finał wojewódzki Małopolskiej Licealiady w kolarstwie górskim.  Nasza szkoła reprezentowana była przez Klaudię Powroźnik z klasy 1et, która zajęła wysokie 7 miejsce.

Jazda odbyła się na odcinku 2 x 2km, gdzie rewelacyjnie pojechały tegoroczne i zeszłoroczne mistrzynie Polski, a w przypadku Magdaleny Zielińskiej /I miejsce/ dodatkowo reprezentantki Polski, która w tym roku zajęła 15 miejsce na mistrzostwach świata. Gratulacje dla Klaudii, której do 6 miejsca zabrakło 12 setnych sekundy. Na zdjęciach Klaudia z nr 48. B.Talar

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie