Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych

Uwaga! Zgodnie z organizacją roku  szkolnego 2016/17 w dniu 8.09.2016 tj. w czwartek, odbędą się zebrania Rodziców uczniów klas pierwszych. Początek o godz. 17.00 na dużej sali gimnastycznej – spotkanie z Dyrektorem, wychowawcami i pielęgniarką szkolną, następnie zebrania w salach według harmonogramu.

Wychowawca

1 ab

U. Bałys

1 d

W. Stanek

1 et

A. Mazgaj

1f

M. Cieślak

1s

D. Kwiecińska

1w

M. Targosz

Obecność wszystkich obowiązkowa.

Dla Rodziców uczniów klas 2 – 4 spotkania z wychowawcami odbędą się w dniu 15.09.2016, czyli w następny czwartek, również o godz. 17.oo. Harmonogram spotkań zostanie podany w terminie późniejszym. Ze względów organizacyjnych zebrania z Rodzicami w tym roku odbywać się będą w dwóch turach.