Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych

Opublikowano: poniedziałek, 05, wrzesień 2016

Uwaga! Zgodnie z organizacją roku  szkolnego 2016/17 w dniu 8.09.2016 tj. w czwartek, odbędą się zebrania Rodziców uczniów klas pierwszych. Początek o godz. 17.00 na dużej sali gimnastycznej – spotkanie z Dyrektorem, wychowawcami i pielęgniarką szkolną, następnie zebrania w salach według harmonogramu. 

 

Klasa

Wychowawca

Sala

1 ab

U. Bałys

11

1 d

W. Stanek

50

1 et

A. Mazgaj

51

1f

M. Cieślak

52

1s

D. Kwiecińska

53

1w

M. Targosz

12

Obecność wszystkich obowiązkowa.

Dla Rodziców uczniów klas 2 – 4 spotkania z wychowawcami odbędą się w dniu 15.09.2016, czyli w następny czwartek, również o godz. 17.oo. Harmonogram spotkań zostanie podany w terminie późniejszym. Ze względów organizacyjnych zebrania z Rodzicami w tym roku odbywać się będą w dwóch turach.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie