Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017

Opublikowano: czwartek, 01, wrzesień 2016

Tradycyjnie w dniu 1 września cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny 2016/2017. Podczas inauguracyjnego przemówienia Pan Dyrektor Tomasz Bizoń powitał zebranych a w szczególności uczniów klas pierwszych,

przedstawił wychowawców oraz nowych nauczycieli. Na koniec złożył wszystkim serdeczne życzenia sukcesów w nadchodzącym roku. Po tej części uczniowie udali się do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcami.