Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

W piątek 24 czerwca b.r. o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Dyrektor szkoły mgr Tomasz Bizoń oraz Przewodnicząca SU Natalia Potoczny w swoich wystąpieniach życzyli wszystkim bezpiecznego i owocnego wypoczynku w czasie wakacji. Następnie wychowawcy klas wręczali świadectwa z biało-czerwonym paskiem, nagrody za wyniki w nauce, frekwencję, działalność na rzecz szkoły, a także za osiągnięcia w różnorakich konkursach. Następnie uczniowie wszystkich klasy udali się do wyznaczonych sal, gdzie obierali świadectwa promocyjne.