Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Wakacje z angielskim - zaproszenie

Kolejny już raz zapraszamy wszystkich przyszłorocznych maturzystów, a także uczniów klas młodszych, pragnących podnieść swoje kompetencje językowe, do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach z języka angielskiego.

Będą się one odbywały we wtorki, począwszy od 28.06 w następujących godzinach: 11.00-12.30 - matura rozszerzona ("szlifowanie" głównie mowy i pisania); 12.30-14.00 matura podstawowa (j.w. + ćwiczenie zaawansowanych konstrukcji gramatycznych). Chętni proszeni są o zapisywanie się u pani Katarzyny Czajkowskiej-Kirchner. Come! Don't wait! Don't Hesitate!

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie