Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkolny konkurs wiedzy turystycznej

Opublikowano: środa, 15, czerwiec 2016

W ostatnich dniach nauki roku szkolnego 2015/2016 uczniowie klasy 3t uczestniczyli w konkursie wiedzy turystycznej. Konkurs umożliwił powtórzenie wiadomości z 3 lat kształcenia na lekcjach geografii turystycznej. Oceniane były: plakat, krótki wykład o atrakcyjności danego kontynentu, a na koniec wynik testu wiedzy.

Prezentacje podzielone zostały na 6 kontynentów, a główną nagrodą w konkursie był niezbędny każdemu turyście Wielki Turystyczny Atlas Świata. Podczas prezentacji Australii towarzyszyli nam „goście specjalni”, a mianowicie: Żółw Maciej, Dziobak i Kangur! W podróż do Ameryki Południowej wybrali się z nami natomiast Shakira, brazylijscy piłkarze i sam Ojciec Święty. Ponadto ochotnicy mogli dotknąć prawdziwego piasku z Sahary, czy skosztować czerwonych australijskich bananów. Rozstrzygnięcie w dniu 15.06 br. wyłoniło zwycięzcę: Dominikę Jopek, której serdecznie gratulujemy. Anna Mazgaj

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie