Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Gimnazjalisto! Pomyśl dwa razy!

Opublikowano: wtorek, 14, czerwiec 2016

Gimnazjalisto!
Zastanawiasz sie co dalej, masz mętlik w głowie, w gąszczu ofert i wspaniałych propozycji szukasz czegoś dla siebie? I tu uwaga! Czy wszystkie propozycje są prawdziwe?

• Czy sprawdziłeś jaka jest zdawalność egzaminów maturalnych i zawodowych w wybranej przez Ciebie szkole ? (możesz to sprawdzić na stronie: www.oke.pl )
  • Czy dyplom ukończenia tej akurat szkoły zadowoli twojego przyszłego pracodawcę i da możliwość kontynuowania nauki ?
  • Czy na pewno za kursy i szkolenia, które obiecuje szkoła nie będziesz musiał słono zapłacić?
  • Czy wydane pieniądze na czesne, nie lepiej zainwestować w swoje marzenia?
  • Czy na pewno klasy o nowych profilach dadzą Ci kiedyś pracę, czy tylko ładnie brzmią z nazwy?

Wybierzcie szkołę, dającą Wam dobrą edukacje za darmo, z prestiżowym dyplomem, z przygotowaniem przez specjalistów, po ukończeniu której możecie bez problemu kontynuować naukę na studiach lub podjąć dobrze płatną pracę.

A dobrych fachowców w Polsce już dawno brakuje.

Doradca zawodowy Beata Kowalczyk