Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PEGAZ sprzyja!

Opublikowano: poniedziałek, 06, czerwiec 2016

XXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Ks. Jana Twardowskiego został rozstrzygnięty. Spośród prawie 300 prac profesjonalnie zajmujące się literaturą jury nagrodziło pięć osób w kategorii młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wśród wyróżnionych znalazła się Beata Holcman, uczennica kl.3f (podopieczna polonisty Roberta Tracza ). Komisja konkursowa doceniła wiersze Beaty za skłanianie do refleksji nad światem, poprzez który, jak w klepsydrze, przesypuje się kwarc czasu.10.06.2016 Burmistrz Tarnowskich Gór wręczy nagrody w Pałacu w Rybnej. Gratulujemy Beacie sukcesu i czekamy na więcej:-)

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie