Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kolajna lekcja spółdzielczości

Opublikowano: wtorek, 31, maj 2016

Jak co roku przedstawiciele Spółdzielni Uczniowskiej wraz z opiekunkami i Panem Dyrektorem mogli uczestniczyć w Walnym Zebraniu PSS Społem w Andrychowie na zaproszenie Pani Prezes Anny Rychter. Zebranie odbyło się w Restauracji ADRIA w Andrychowie.

Była to dla naszego nowego Zarządu świetna lekcja spółdzielczości w praktyce. Dziewczyny mogły w bliska zobaczyć jak wygląda walne zebranie spółdzielców, porównać struktury PSS Społem z organami istniejącymi w Spółdzielni Uczniowskiej. Zebranie to także możliwość porozmawiania z pracownikami PSS, z którymi na co dzień prowadzimy rozmowy telefoniczne. To także możliwość nawiązania nowych kontaktów z dostawcami dzięki paniom z Działu Handlowego.

Spotkanie to także świetny moment, aby podziękować za pięć lat opieki ze strony PSS Społem nad naszą pracownią ekonomiczno-handlową. Tak mamy już 5 lat, dokładnie 10 maja 2011 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy zebranie członków Spółdzielni Uczniowskiej przy Zespole Szkół nr 1 w Andrychowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ten czas włączyli się w działalność Spółdzielni i zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia takiego wyzwania.

Czekamy właśnie na Ciebie !!!!

Przedstawiciele Spółdzielni Uczniowskiej
wraz z Opiekunami

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie