Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gorące pozdrowienia ze słonecznej Pragi! [foto]

Opublikowano: poniedziałek, 30, maj 2016

W dniach 23-25 maja 2016 klasy 1e i 1t pod opieką wychowawców pani Iwony Kapela i pani Justyny Kutyła oraz pana Wojciecha Stanka i Przemysława Gajczaka miały okazję zwiedzić Ołomuniec i stolicę Czeskiej Republiki - Pragę.

Pogoda nam dopisała, choć odrobina deszczu w drugi dzień pozwoliła się ostudzić i zapomnieć o zmęczeniu.  W pamięci pozostanie nam piękne miasto i jego atmosfera, rejs po Wełtawie w blasku księżyca, widok na miasto z wieży ratuszowej, smaczne jedzenie i nieprzespane noce w pokojach hotelowych. Nie sposób oddać słowami wszystkiego, czego zobaczyliśmy trzeba by tego samemu doświadczyć. Dlatego gorąco polecamy Pragę jako cel swoich wycieczek. Natomiast, na tą chwilę niech poniższe fotografie przybliżą to co zobaczyliśmy. (JK IK)

Po drugiej stronie aparatu stał W. Stanek

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie