Konkurs Sienkiewiczowski

Opublikowano: piątek, 13, maj 2016

27 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza.  Uczestniczyło w nim 15 osób z klas 1-3, które wykazały się świetną znajomością biografii  i twórczości naszego noblisty.

1 miejsce zdobyły, z taką samą ilością punktów (25/25 p.), Emilia Fąferko z kl.3e i Oliwia Pietras z kl.3f, 2 miejsce- Klaudia Smolec z kl.3 f, a trzecią pozycję zajęły ex aequo Klaudia Pilarska z 3f i Martyna Wrona z 1e.
A w dalszej kolejności:Barbara Mikuła i Sandra Sośniak, Beata Holcman i Agnieszka Kosek, Justyna Migdałek i Wiktoria Wandzel, Aleksandra Kaniewska i Małgorzata Matusiak, Piotr Kryta i Anna Cibor.
Nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską i Samorząd Uczniowski wręczył laureatkom i uczestnikom pan dyrektor Tomasz Bizoń.
Dodatkową nagrodą (pewnie najważniejszą)dla uczestników konkursu będą bardzo dobre oceny z j. polskiego.