Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasza uczennica laureatką Olimpiady Turystycznej

Opublikowano: czwartek, 28, kwiecień 2016

Wielki sukces Natalia Pabiś! Uczennica klasy 3t, kształcącej w zawodzie Technik obsługi turystycznej w Technikum nr 1 w Andrychowie (ZS nr 1 im. T. Kotarbińskiego) została laureatką III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

Nasza uczennica zajęła IV miejsce w Polsce i dzięki temu może już pochwalić się indeksem Uniwersytetu Łódzkiego a także zwolniona jest (100%) z części pisemnej Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie T.13 i T.14. 

Finał Olimpiady odbył się w dniach 20-23 kwietnia 2016 r. w Spale (woj. łódzkie). Hasło przewodnie trzeciej edycji Olimpiady to: „Szlaki turystyczne. Od pomysłu do realizacji”.

Natalia zaprezentowała zaprojektowany przez siebie szlak turystyczny pt. „Motocyklem przez przełęcze - na styku trzech Beskidów”;  rozwiązała 40 zadań obejmujących materiał z zakresu geografii, marketingu, obsługi ruchu turystycznego, geografii turystycznej, prawa w turystyce oraz zaprogramowała wycieczkę po Lipsku.

Organizatorem olimpiady był Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Uczennicę do Olimpiady przygotował Zespół Nauczycieli Przedmiotów Turystycznych.

Gratulacje dla Natalii !!!

Piotr Zwieńczak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie