Dzień Europejski - "Bliżej Europy"

Opublikowano: czwartek, 28, kwiecień 2016

W sobotę, 23 kwietnia br., po raz kolejny odbył się w naszej szkole Dzień Europejski, zorganizowany przez Szkolny Klub Europejski oraz Panie: Małgorzatę Latałę i Bożenę Polak.

Uczniowie poszczególnych klas, przygotowując się do prezentacji wylosowanego przez siebie kraju, mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat geografii,  historii oraz kultury danego państwa. W ramach konkurencji każda klasa przygotowała plakat, piosenkę i prezentację osób.
Jury w składzie : przewodnicząca P. Ewa Flak oraz  P. K. Pyzio, P. E. Zwieńczak, ks. W. Medwid oraz Sz. Fuja z SU, oceniało plakaty i występy według ściśle określonych kryteriów.
Zostały przyznane następujące nagrody:
I miejsce klasa 3eb-  3 dni bez pytania,
II miejsce klasa 3t -  2 dni bez pytania,
III miejsce klasa 1f- 1 dzień bez pytania.
Jury przyznało także wyróżnienie- 1 dzień bez pytania- dla klas: 2a, 2s, 2t, 1s. Specjalną  indywidualną nagrodę otrzymał od jury Mateusz Miśków z klasy 3f . Wszystkie dni można wykorzystać do 15 października 2016.

Wszystkim uczestniczącym klasom gratulujemy pomysłowości, zaangażowania
 i wspólnej zabawy.

Dziękujemy, zapraszamy za rok.
SKE Together