Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Relacja z zawodów w biegach przełajowych

13 kwietnia 2016 r. na stadionie MKS Skawa Wadowice odbyły się Wiosenne Biegi Przełajowe. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w biegach indywidualnych, z podziałem na trzy kategorie wiekowe.

Awans do etapu wojewódzkiego zajmując następujące miejsca wywalczyli: Gabriela Trytko – 3 m., Karolina Kowalczyk – 8 m., Katarzyna Karbowiak – 7 m., Sara Mrzygłód – 8 m., Adrian Nowak – 2m., Miłosz Frączek – 4m., Miłosz Maciejczyk – 5m., Nikodem Gajczk – 8m., jednak tylko czterech biegaczy zdecydowało się w nich uczestniczyć.

Finał Małopolskiej Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbył się 22 kwietnia  na lotnisku w Nowym Targu. Startowało bardzo dużo uczniów, najwięcej wśród klas pierwszych i drugich. Nasi biegacze ostatecznie zajęli następujące miejsca:

Gabriela Trytko z kl. 1f – 18 m., Karolina Kowalczyk z kl 1t – 29 m., Adrian Nowak z kl. 1s – 50m. ., Miłosz Frączek  z kl. 2b –  28m.,

B. Talar