Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

W rozmowie z Pegazem

Zakończył się XXXVI Małopolski Festiwal Artystyczny Młodzieży. Gala rozdania nagród odbyła się 25.04.16r. w Teatrze Groteska w Krakowie.

Uroczystość oprawiona została we fragmenty sztuk teatralnych, układów choreograficznych, piosenek aktorskich oraz tekstów literackich zaczerpniętych ze zgłoszonych do festiwalu prac młodzieży. Wśród laureatów, wyłonionych spośród prawie 1000 uczestników, znalazły się podopieczne Roberta Tracza, wychowawcy kl.3 f. Beata Holcman otrzymała nagrodę za wyróżnienie jej utworów w kategorii poezji. Natomiast Ewa Malik uhonorowana została pierwszą nagrodą w kategorii plastyka. Gratulacje!! Mamy nadzieję, że za rok w FAM-ie weźmie udział więcej uczniów z Kotarbina.

R. Tracz

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie