Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

V Międzyszkolny Finał Rozgrywek ekonomicznej gry symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu”

Opublikowano: niedziela, 17, kwiecień 2016

Nasza szkoła po raz kolejny miała możliwość uczestniczenia w Turnieju, który co roku przygotowuje dla młodzieży Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej z Krakowa. Gra jest
w naszym regionie bardzo popularna i znana, bo przecież czerpie swoje podstawowe założenia z Andrychowa.

W szkołach gramy jednak po to by osiągnąć zysk dla firmy. Natomiast te rozgrywki z założenia nastawione są na ekonomię społeczną, czyli zrobienie czegoś dobrego dla ogółu miasta. Do tegorocznych rozgrywek, po wcześniejszych zawodach szkolnych, dostało się do finału w Krakowie 28 dwuosobowych drużyn. Naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Wiktor i Dorian Dudek z klasy 1t. Rozgrywki składały się z dwóch etapów, między którymi można było posłuchać ciekawego wykładu na temat firmy, która właśnie działa jako spółdzielnia społeczna i osiąga duże sukcesy na rynku lokalnym. Przed ogłoszeniem wyników mieliśmy przyjemność zwiedzania z przewodnikiem Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, w którym to odbywał się Finał.

Małgorzata Majdak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie