Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

IV miejsce w Województwie

Opublikowano: niedziela, 17, kwiecień 2016

W ubiegły poniedziałek naszą szkołę w Turnieju Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości reprezentowała drużyna w składzie Paulina Zmiertka, Sylwia Cinal i Sajmon Młyński z klasy 2e.

Turniej już po raz XI organizowany był przez Studenckie Forum Business Centre Club w Krakowie i był poprzedzony warsztatami prowadzonymi w naszej szkole przez przedstawicieli SF BCC. Następnie trzy drużyny z naszej szkoły brały udział w I etapie Turnieju, który polegał na rozwiązaniu Case Study. Uczniowie wcielili się w rolę managerów firmy istniejące w rzeczywistości i przygotowali rozwiązania na wskazane tematy w formie prezentacji.

Drużyna z klasy 2e znalazła się wśród dziesięciu drużyn z Małopolski. W finale zaproponowali analizę SWOT i działania w zakresie Marketingu 7P dla firmy produkującej kosmetyki. Ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Gratulujemy i licząc na więcej za rok.

Opiekun Małgorzata Majdak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie