Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów - relacja

Opublikowano: piątek, 01, kwiecień 2016

W dniu 1 kwietnia br. w naszej szkole obył się Dzień otwarty dla gimnazjalistów. Szkołę odwiedziło blisko 400 osób, które były oprowadzane po szkole przez swoich starszych kolegów i nauczycieli. Młodzież praktycznie w każdym zakątku mogła zobaczyć coś ciekawego, co przygotowali dla niej nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Na sali gimnastycznej zebrani zostali uroczyście i oficjalnie powitani przez Pana Dyrektora oraz zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, w klasach, na warsztatach szkolnych i poligonie budowlanym obejrzeli prezentacje poszczególnych profilów kształcenia, a na strzelnicy mogli popróbować swoich sił w strzelectwie sportowym. Na brak wrażeń nie można było narzekać. Z resztą zobaczcie sami...

fot. A. Płonka, D. Góra, W. Stanek