Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

II miejsce w Powiecie - piłka ręczna chłopców

W dniu 22.03.2016 r. miały miejsce Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców zostały rozegrane w hali Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie. W rozgrywkach wzięło udział 6 reprezentacji ponadgimnazjalnych szkół, które w wyniku przeprowadzonego losowania zostały podzielone na dwie grupy (po trzy zespoły).

W każdej z nich zostały rozegrane mecze systemem „ każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy grup zagrali półfinał z drugimi miejscami przeciwnych grup i dopiero wygrani tych spotkań  mogli zawalczyć w finale o miejsce I i II, a przegrani o miejsce III i IV.  Wspaniały doping, zacięta walka, sportowe a czasem niesportowe zachowania to atmosfera panująca podczas rozgrywanych zawodów.

Ostatecznie  klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1 miejsce  -  ZS i PO Kalwaria Zebrzydowska ( awans do dalszych rozgrywek);

2 miejsce – ZS nr 1 Andrychów;

3 miejsce -  ZS nr2 Andrychów;

4 miejsce –  I LO Wadowice;

dalsze miejsca ZS nr 2 Gorzeń i ZS im KEN Kalwaria Zebrzydowska.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Babiński K. (kapitan), Zawiła D., Karbowiak S., Kołaczyk K., Tomiak M.,  Kudłacik K., Goździk Sz., Jancarczyk J., Wieczorek D., Chrapkowicz K., Badan M., Szyba D., Żydek B., Siwek P.                     

Opiekun zespoły mgr Stach P.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie