Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Relacja z wycieczki do Warszawy

Opublikowano: środa, 30, marzec 2016

Relacja z trzydniowej wycieczki klasy 3s i 3a do Warszawy - STOLICO WITAJ!
16,17,18 marzec 2016 upłynął nam w miłej atmosferze. Warszawa przywitała nas słońcem. Wycieczkę rozpoczęliśmy od spotkania z Syrenką, później udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, skąd metrem przejechaliśmy na Stadion Narodowy.

Drugiego dnia zwiedzaliśmy Łazienki Królewskie, dotarliśmy pod Belweder, wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki to też dla nas niezapomniane przeżycie. Na Starym Mieście podziwialiśmy piękno Warszawy.

Ostatni dzień upłynął w atmosferze zadumy, wspomnień o wielkich Polakach, którzy od nas odeszli. Zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego. Następnie Powązki, odwiedzenie grobów bohaterów lektury ,,Kamienie na szaniec” . W powrotnej drodze rzut oka na Sejm i Senat i zmęczeni J wracamy do domu. Zapraszamy na foto-relację z wycieczki.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie