Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Setna lekcja j. polskiego klasy 4a

Opublikowano: środa, 30, marzec 2016

Dnia 21 marca br. uczniowie klasy 4a obchodzili 100 lekcje języka polskiego pod dowództwem Pana Tracza. Uczniowie celebrowali to zdarzenie jedząc Burgery, które z trudnością mieściły się w szczękach. W miłej atmosferze prowadzone były rozmowy, oczywiście o języku polskim.

Przy akompaniamencie trąbki została odśpiewana pieśń "Czterej pancerni" która odzwierciedla uczniowskie potyczki z nauczycielami. Uroczyście i odświętnie na zakończenie uczty został odcięty kolejny dzień z maturalnego metra. Ostateczny bój czeka nas w maju. Czuwaj! Wykonanie 4a https://youtu.be/RSmV0jNSiAk

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie