Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasze dziewczęta srebrne w finałach rejonowych w koszykówce

Opublikowano: wtorek, 29, marzec 2016

W piątek 18.03.2016 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbyły się Finały Rejonowe w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Dziewcząt W finale wystąpiły zespoły z: PZ nr 1 SO z Oświęcimia, IV LO z Olkusza, I LO z Chrzanowa i ZS nr 1 z Andrychowa.

Mecze rozgrywano systemem pucharowym, dwie kwarty po 8 minut. Nasz zespół rozpoczął rywalizację od zwycięstwa z gospodarzem zawodów 14:7.Był to bardzo ważny mecz, ponieważ gwarantował już zdobycie co najmniej drugiego miejsca w turnieju W drugim meczu Oświęcim zmierzył się z faworyzowanym Chrzanowem. Od pierwszego gwizdka toczyła się zażarta walka o każdą piłkę. W samej końcówce Chrzanów rzucił dwa punkty i nie oddał prowadzenia do końcowej syreny wygrywając 12:11. Brąz zdobyły zawodniczki z Oświęcimia wygrywając 24:12 z Olkuszem. O złoto zmierzyły się nasze dziewczyny z LO z Chrzanowa. Mecz był bardzo wyrównany i przez większą część spotkania oscylował w granicach remisu. Jednak w końcówce spotkania więcej szczęścia miały zawodniczki z Chrzanowa, które wygrały ostatecznie 12:4 i to one będą reprezentować nasz rejon w zawodach wojewódzkich. Wielkie brawa dla naszych koszykarek za zaangażowanie i poświęcenie. Był to najlepszy występ dziewcząt w historii naszej szkoły. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Końcowa klasyfikacja:

1. I LO Chrzanów

2. ZS nr 1 Andrychów

3. PZ nr 1 SO Oświęcim

4. IV LO Olkusz

Skład naszego zespołu:

Natalia Pabiś 3t (kapitan zespołu), Katarzyna Karbowiak 3t, Angelika Kudłacik 3t, Katarzyna Moskal 3t, Daria Koczur 3f, Agnieszka Grodowczyk 2d, Justyna Legut 2e, Klaudia Lichoń 2e, Małgorzata Gawęda 1s,

Opiekun drużyny: A.Skóbel

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie