Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Relacja z XII Targów Edukacyjnych

Opublikowano: niedziela, 20, marzec 2016

W dniu 18 marca br. w Radoczy, w Zespole Szkół CKU odbyły się XII Targi Edukacyjno-Wydawniczo-Informacyjne zorganizowane z inicjatywy Zarządu Powiatu Wadowickiego. Hasło przewodnie tegorocznych targów brzmiało: "Gimnazjalisto! Przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!". Na targach swoją ofertę edukacyjną prezentowały przede wszystkim szkoły, których organem prowadzącym jest Powiat Wadowicki, a także wyższe uczelnie, Cech Rzemiosł i OHP.

Nasze stoisko było usytuowane na 1 piętrze i tradycyjnie cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających. W przygotowaniu i obsłudze stoiska, z wielkim zaangażowaniem brali udział uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Balon, Mateusz Kiszczak, Szymon Fuja oraz nauczyciele: Krystyna Pyzio, Edyta Zwieńczak oraz Wojciech Stanek. Nad wszystkim czuwał Pan Dyrektor Tomasz Bizoń. Z resztą zobaczcie sami...

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie