Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

The volunteering abroad - Spotkanie z Vilmą Martti

Opublikowano: niedziela, 20, marzec 2016

W dniach 10-11 marca gościła w naszej szkole Vilma Martti, wolontariuszka Fundacji R. Schumana. Vilma jest Finką, na stałe mieszka w Laponii, obecnie przebywa w Warszawie, gdzie jako wolontariuszka realizuje projekty wraz z innymi wolontariuszami fundacji. Jednym z obszarów wolontariatu są wizyty w szkołach i spotkania z młodzieżą.

W czwartek członkowie SKE oraz wszyscy chętni mieli możliwość spotkać się z Vilmą i dowiedzieć jak zostać wolontariuszem oraz porozmawiać na inne ciekawe tematy. W piątek Vilma spotkała się z uczniami klas: 3t, 1t, 2s, 2d, 1f , którym także przedstawiła podstawowe zasady wolontariatu europejskiego. Uczniowie rozmawiali także o kulturze, tradycjach i kuchni Finlandii, rozwiązywali test z znajomości tego kraju. Wszystkie spotkania odbyły się w języku angielskim. SKE dziękuje za pomoc w przygotowania spotkania Spółdzielni Uczniowskiej. ML

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie