Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sprawozdanie z zawodów rejonowych

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W dniu 02.03.2016 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbyły się Finały Rejonowe w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Koszykowej Chłopców. W finale wystąpiły zespoły z: ZS nr 2 z Oświęcimia, I LO z Olkusza, ZS z Libiąża i ZS nr 1 z Andrychowa.

Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" dwie kwarty po 8 minut. Nasz zespół rozpoczął rywalizację od porażki z ZS z Libiąż 17:12. W drugim spotkaniu z ZS nr 2 z Oświęcimia nasi zawodnicy grali trochę lepiej i wynik oscylował w granicach remisu. Końcówka należała jednak do przeciwników, którzy wygrali trzema "oczkami" 13:10. Trzecie spotkanie to mecz z gospodarzami turnieju I LO z Olkusza. Mecz był bardzo wyrównany i sama końcówka zadecydowała o przegranej. Ostateczny wynik spotkania to 21:13 dla gospodarzy. Wielkie brawa dla naszych koszykarzy za zaangażowanie i poświęcenie. Był to dobry występ naszych chłopaków, zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Końcowa klasyfikacja:

1. I LO Olkusz

2. ZS nr 2 Oświęcim

3. ZS Libiąż

4. ZS nr 1 Andrychów

Skład naszego zespołu: Michał Tomiak 1b Daniel Wieczorek 4ts Kamil Babiński 4d Maciej Frosztęga 3eb Dominik Zawiła 2b Kacper Kudłacik 2b Patryk Cholewa 1d Dominik Mikołajek 1d Przemysław Siwek 3s Sebastian Świder 3s
Opiekun drużyny: A.Skóbel

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie