Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Sukcesy w snowboardzie i narciarstwie

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W dniu 2.03.2016 r. w HMB Kompleks Beskid w Spytkowicach odbyły się VIII Mistrzostwa Powiatu Wadowickiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W zawodach wystartowało 100 uczniów. Właściciel ośrodka zadbał o to, aby stok był perfekcyjnie przygotowany, a trasa przejazdu bezpieczna. Zawodnicy startowali oddzielnie w poszczególnych grupach wiekowych, a o zwycięstwie decydował najlepszy czas przejazdu. Nasi reprezentanci startowali w dwóch kategoriach:

snowboardzie - Mateusz Badan zdobył I miejsce

w narciarstwie alpejskim - Kacper Murzyn V miejsce.

Obydwaj wywalczyli awans i będą reprezentować naszą szkołę w zawodach wojewódzkich. Gratulacje! W narciarstwie alpejskim startował także Szymon Bryndza. Zaraz po zakończeniu rywalizacji sportowej młodzież w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników mogła skorzystać z przygotowanego dla nich ciepłego posiłku. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami oraz upominkami wręczanymi przez Pana Jana Szewczyka – Koordynatora Sportu Powiatu Wadowickiego.

Opiekun zespołu – mgr Piotr STACH