Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kolejna Zbiórka Żywności - zaproszenie

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W dniach 11-13 marca br. obędzie się kolejna, ogólnopolska akcja - Zbiórka Żywności pod hasłem "Podziel się posiłkiem" organizowana na terenie naszego miasta przez PCK Szkolny Klub HDK przy Naszej szkole przy wsparciu Banków Żywności w Krakowie.

W dniach zbiórki w sklepach, które za każdym razem wspomagają akcję w naszym mieście - Biedronka, Intermarche, Kaufland, MSH Wizan, PSS Społem, Tesco, Netto będą zbierane towary, które zostaną przekazane do najbiedniejszych rodzin naszej gminy. Organizatorzy serdecznie zapraszają młodzież do włączenia się w akcję. Osoby chętne do wzięcia udziału w wolontariacie proszone są o kontakt z Panią pedagog Edytą Zwieńczak, Panią Ewą Socałą lub Panią Małgorzatą Majdak. Zapraszamy!

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie