Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Kolejna Zbiórka Żywności - zaproszenie

W dniach 11-13 marca br. obędzie się kolejna, ogólnopolska akcja - Zbiórka Żywności pod hasłem "Podziel się posiłkiem" organizowana na terenie naszego miasta przez PCK Szkolny Klub HDK przy Naszej szkole przy wsparciu Banków Żywności w Krakowie.

W dniach zbiórki w sklepach, które za każdym razem wspomagają akcję w naszym mieście - Biedronka, Intermarche, Kaufland, MSH Wizan, PSS Społem, Tesco, Netto będą zbierane towary, które zostaną przekazane do najbiedniejszych rodzin naszej gminy. Organizatorzy serdecznie zapraszają młodzież do włączenia się w akcję. Osoby chętne do wzięcia udziału w wolontariacie proszone są o kontakt z Panią pedagog Edytą Zwieńczak, Panią Ewą Socałą lub Panią Małgorzatą Majdak. Zapraszamy!