Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Kolejna Zbiórka Żywności - zaproszenie

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W dniach 11-13 marca br. obędzie się kolejna, ogólnopolska akcja - Zbiórka Żywności pod hasłem "Podziel się posiłkiem" organizowana na terenie naszego miasta przez PCK Szkolny Klub HDK przy Naszej szkole przy wsparciu Banków Żywności w Krakowie.

W dniach zbiórki w sklepach, które za każdym razem wspomagają akcję w naszym mieście - Biedronka, Intermarche, Kaufland, MSH Wizan, PSS Społem, Tesco, Netto będą zbierane towary, które zostaną przekazane do najbiedniejszych rodzin naszej gminy. Organizatorzy serdecznie zapraszają młodzież do włączenia się w akcję. Osoby chętne do wzięcia udziału w wolontariacie proszone są o kontakt z Panią pedagog Edytą Zwieńczak, Panią Ewą Socałą lub Panią Małgorzatą Majdak. Zapraszamy!

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie