Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

W czwartek 25.02.2016 r. w Zespole Szkół nr1 w Andrychowie odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się 12 uczestników. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

O kolejności decydowała ilość zdobytych punktów a także różnica setów. Zawody miały bardzo emocjonujący przebieg, praktycznie do samego końca toczyła się zacięta walka o czołowe lokaty. Po prawie trzech godzinach rywalizacji udało wyłonić się medalistów. Na uwagę zasługuje Dominik Mikołajek, który jako jedyny nie doznał goryczy porażki. Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Dominik Mikołajek 1d
  2. Dawid Targosz 1a
  3. Krzysztof Łysoń 1a


Organizator: A.Skóbel

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie