Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Szkolne Walentynki

W piątek 12 lutego br. Samorząd Uczniowski we współpracy z Biblioteką szkolną zorganizował Szkolne Walentynki. Na przerwach członkowie Szkolnego radiowęzła umilali nam czas "romantycznymi" melodiami. Na pierwszym piętrze działała również Poczta Walentynkowa. Można było również przesłać kwiaty a także muzyczne dedykacji.

 

W bibliotece można było przez cały dzień (no, prawie;)) częstować się lizakami i cukierkami w zamian za prawidłową odpowiedź na pytanie związane z literackimi kochankami. Rozstrzygnęliśmy również Quiz walentynkowy „Wielkie pary literatury i ekranu, w którym wzięło udział 10 osób z różnych klas. Wszyscy prawidłowo wykonali konkursowe zadanie, więc na dużej przerwie rozlosowaliśmy wśród nich słodkie „serduszkowe” nagrody, ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni, a przecież o to chodziło.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie