Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Dyskoteka Walentynkowa [foto]

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W poniedziałek 8 lutego br. odbyła się w naszej szkole kolejna dyskoteka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem – bawiło się na niej ponad 250 uczniów z naszej szkoły oraz innych szkół powiatu wadowickiego.

Przez cały czas uczestnikom zabawy towarzyszyła świetna muzyka, a klimat podkreślały światła i lasery oraz wytwornica pary. Tego wieczoru, prócz tradycyjnych imprezowych piosenek, bawili się również przy tańcu belgijskim! Zabawa była w 100% udana ;)

Fot. Weronika Buldończyk