Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyskoteka Walentynkowa [foto]

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W poniedziałek 8 lutego br. odbyła się w naszej szkole kolejna dyskoteka. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem – bawiło się na niej ponad 250 uczniów z naszej szkoły oraz innych szkół powiatu wadowickiego.

Przez cały czas uczestnikom zabawy towarzyszyła świetna muzyka, a klimat podkreślały światła i lasery oraz wytwornica pary. Tego wieczoru, prócz tradycyjnych imprezowych piosenek, bawili się również przy tańcu belgijskim! Zabawa była w 100% udana ;)


Fot. Weronika Buldończyk

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie