Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Dobre Praktyki [foto]

Przykłady praktyk w szkołach można by mnożyć. Także u nas w ciągu ostatnich kilku tygodni odmieniono nieco wygląd szkolnych wnętrz. Dzięki pozyskanym środkom z Funduszu Prewencyjnego PZU S.A. w wysokości 1.105 zł oraz pracy naszych uczniów – techników budownictwa udało się odświeżyć część korytarza przy wejściu głównym.

 

Dodatkowo dzięki wsparciu Rady rodziców w wysokości 2.000 zł a także pozyskaniu środków z tzw. rezerwy celowej subwencji oświatowej w wysokości 5.000 zł z przeznaczeniem na wyposażenie szkolnego gabinetu profilaktyki nasi przyszli budowlańcy, w ramach zajęć praktycznych pod nadzorem pana Jacka Stuglika realizując program nauczania, wykonali remont kilku pomieszczeń szkoły. Praktyka czyni mistrza! To prawda powszechnie znana, ale o ileż więcej sensu ma wykonywanie czegoś, czego nie trzeba będzie rozebrać po zajęciach? Ileż więcej sprawia radości i satysfakcji? Niezmiernie cieszymy się, że nasi uczniowie wykonują praktycznie coś, co pozostaje na stałe, by przez długi czas służyć całej społeczności szkolnej obecnych i przyszłych roczników.

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie