Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Studniówka 2016

Sobotni wieczór 02 stycznia br. należał do czwartoklasistów Naszej szkoły! W eleganckich wnętrzach sali balowej "POLONEZ" piękne suknie i garnitury naszych maturzystów prezentowały się wspaniale.

Uroczysty Polonez, podziękowania dla rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz taneczne szaleństwo w towarzystwie (wręcz z czynnym udziałem!) grona pedagogicznego sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy. Teraz już tylko trzeba zdać maturę z wysokim wynikiem i nasi maturzyści ruszą podbijać świat!
Mamy dla Was drodzy uczniowie garść fotografii z tegorocznej Studniówki. Maturzystom niech przywołują piękne wspomnienia, a u uczniów klas 1-3 niech rozbudzają wyobraźnię, gdyż już niedługo to oni będą gwiazdami wieczoru na tym wspaniałym balu.

ZAPRASZAMY do obejrzenia obszernej >>>PREZENTACJI z tego WYDARZENIA<<<

oraz poniższej fotogalerii: