Wigilijki szkolne

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W dniu 22 grudnia, jak co roku przed świętami, w naszej szkole zapanował uroczysty nastrój. Rankiem wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej by obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów Szkolnego Koła teatralnego "Mała Scena", a następnie złożyć sobie wzajemnie życzenia świąteczne.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal, gdzie miały miejsce tradycyjne "wigilijki" klasowe, będące doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku, życzeń, serdeczności, wspólnego kolędowania, a także prezentów. W tym roku klasy czwarte miały okazję wspólnego świętowania na dużej sali gimnastycznej. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia.

fot. W. Stanek