Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wigilijki szkolne

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W dniu 22 grudnia, jak co roku przed świętami, w naszej szkole zapanował uroczysty nastrój. Rankiem wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej by obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów Szkolnego Koła teatralnego "Mała Scena", a następnie złożyć sobie wzajemnie życzenia świąteczne.

 

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal, gdzie miały miejsce tradycyjne "wigilijki" klasowe, będące doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku, życzeń, serdeczności, wspólnego kolędowania, a także prezentów. W tym roku klasy czwarte miały okazję wspólnego świętowania na dużej sali gimnastycznej. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia. 

fot. W. Stanek

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie