Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs bożonarodzeniowy - podsumowanie

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

W poniedziałek, 20 grudnia podsumowaliśmy Konkurs Bożonarodzeniowy na najpiękniejszą kartkę lub ozdobę świąteczną
i rozdaliśmy nagrody jego uczestnikom. Należy zauważyć, że wszystkie prace zgłoszone w tym roku świadczą o dużym talencie plastycznym, pomysłowości i pracowitości ich autorek. (Oceńcie zresztą sami, oglądając załączone zdjęcia).

Jury, w składzie: panie Edyta Zwieńczak, Beata Kowalczyk, Krystyna Pyzio oraz przedstawiciel SU, Szymon Fuja, miało duży problem z wyborem najlepszych prac. Po burzliwych obradach postanowiło przyznać:

1 miejsce – Renacie Jordanek z kl.4eb

2 miejsce – Dominice Jopek z kl. 3t

3 miejsce – Paulinie Michalak z kl. 2e

Pozostałe osoby, które zgłosiły swoje prace do konkursu otrzymały wyróżnienia. Są nimi: Anna Młocek z 2e, Justyna Pasternak z 2t, Marta Brzazgacz z 1e, Agnieszka Meus z 2s oraz Paulina Chrapkiewicz z 4eb. Serdecznie dziękujemy Spółdzielni Uczniowskiej i Samorządowi Uczniowskiemu za ufundowanie nagród.

Krystyna Pyzio Edyta Zwieńczak,

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie