Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasza Szkoła czyta dzieciom

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika.

Rozumiejąc to i doceniając, pani pedagog i pani bibliotekarka postanowiły podjąć inicjatywę zaproponowaną przez Przedszkole nr 4 i zorganizować akcję czytania przedszkolakom przez uczniów naszej szkoły.
Pierwsza nasza wizyta w przedszkolu miała miejsce 24 listopada, z okazji świętowanego tam Tygodnia Pluszowego Misia.  Uczennice 1e – Agnieszka Kasprzak i Paulina Pietraszek czytały wtedy dzieciom z najmłodszych grup wiekowych bajeczki o Kubusiu Puchatku i o przygodach leśnych przyjaciół. Maluchy były bardzo przejęte naszą wizytą, z wielkim zainteresowaniem słuchały, odpowiadały na zadawane pytania i włączały się w zaproponowane zabawy.

Zaprosiły nas na kolejne spotkanie, które doszło do skutku 10 grudnia i poświęcone było książeczkom o św. Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia. Po Nowym Roku chcemy kontynuować tę sympatyczną akcję promocji czytelnictwa.

Krystyna Pyzio, Edyta Zwieńczak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie