Zaproszenie dla rodziców maturzystów

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Nasza Szkoła czyta dzieciom

Opublikowano: niedziela, 06, marzec 2016

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika.

Rozumiejąc to i doceniając, pani pedagog i pani bibliotekarka postanowiły podjąć inicjatywę zaproponowaną przez Przedszkole nr 4 i zorganizować akcję czytania przedszkolakom przez uczniów naszej szkoły.
Pierwsza nasza wizyta w przedszkolu miała miejsce 24 listopada, z okazji świętowanego tam Tygodnia Pluszowego Misia.  Uczennice 1e – Agnieszka Kasprzak i Paulina Pietraszek czytały wtedy dzieciom z najmłodszych grup wiekowych bajeczki o Kubusiu Puchatku i o przygodach leśnych przyjaciół. Maluchy były bardzo przejęte naszą wizytą, z wielkim zainteresowaniem słuchały, odpowiadały na zadawane pytania i włączały się w zaproponowane zabawy.

Zaprosiły nas na kolejne spotkanie, które doszło do skutku 10 grudnia i poświęcone było książeczkom o św. Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia. Po Nowym Roku chcemy kontynuować tę sympatyczną akcję promocji czytelnictwa.

Krystyna Pyzio, Edyta Zwieńczak

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie